koli banner

BASKILI KOLİLER

Baskılı koli örneği
Baskılı koli örneği

Baskılı koliler oluklu mukavvadan ürettiğimiz ve üretim sırasında flekso tekniği ve klişe yardımıyla baskı yaparak sunduğumuz kolilerin arasında yer alır. Su bazlı olarak 4 renk aralığında yapabilen bu baskılar ile sizlerde reklam içeren kolilere sahip olacaksınız. Üretim anında kolinin yüzeyine göre tercih edilen yazım tarzı ve renkler ile en çok göze çarpma ve markanızı öne çıkarmak için çalışmalar yapılır.

Koli üzerine kuşak baskı tekniği
Koli üzerine kuşak baskı
beyaz koli üzeri 2 renk baskı
Beyaz koli üzeri 2 renk baskı

Bu baskılı kolileri birçok alanda kullanabilirsiniz. Daha çok internet üzerinde satış sektöründe mutlaka tercih edilmesi gereken bu ürün grupları ile toplu sevkiyat sırasında hem sayımlarınız çok kolay olacak hem de ürünlerin karışmamasını sağlıyor olacaksınız.

NEDEN BASKILI KOLİ TERCİH ETMELİYİM?

Aslında yukarıda saydıklarımızın dışında da almak için birçok nedeniniz olacak. Sadece ön yüzüne değil dileseniz yan kısımlarına da farklı bilgilerinizi bastırabilir ve kısaca aslında sunmak istediklerinizi kolinin dışına bile bastırabilirsiniz. Dilerseniz kahverengi ile beyaz renk çeşitleri arasında tercih yapabilir, ürünlerinize en çok yakışan koli türünü bulabilirsiniz.

KOLİ ÜZERİNE BASKI OLARAK NELER YAZDIRABİLİRİM?

Markanız, logonuz, ambleminiz, adresiniz, telefon numaranız, web adresiniz, yön işaretleri, dikkat kırılır, uyarı sembolleri ve dahası. Tüm bunlar sizler için baskılı kolilerinizin üzerinde yer alıyor olacak. İstediğiniz yazı karakterini (font), baskı rengini, figürü hatta ürün resmini tercih edebilirsiniz.

Uzaktan bakıldığında dahi okunabilen anlaşılır ve kaliteli baskılar ile firmanızın prestijini arttırmış olacaksınız.

1 renk baskılı koli örneği
Tek (1) renk baskılı koli
patlıcan sebzesi taşıma kolisine yapılan örnek koli baskısı
Sebze taşıma kolisine yapılan baskı örneği

BASKILI KOLİ SİPARİŞİ VERMEK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Tek yapmanız gereken basılması gereken bilgileri bizlere ulaştırmak ve hangi boyutlarda koli istediğinizi söylemek olacak. Her ebatta koli baskısı yapılabilmektir. İsterseniz işiniz doğrultusunda özel ölçülerde yaptırabilir ya da standart olarak satılan koli ölçülerine baskı isteyebilirsiniz. Birkaç gün öncesinden baskı bilgilerini mümkünse vektörel dosya olarak tarafımıza vermeniz yeterli olacaktır.

BASKILI KOLİ YAPTIRMAK ÇOK PAHALI BİR İŞLEM Mİ?

Hayır. Kolinin birim fiyatına etki etmez sadece baskı için gerekli olan klişenin ücreti faturanıza dahil edilir. Klişe ücreti, koliye yapılacak baskı alanının büyümesine doğru orantılı olarak belirlenmektedir. Bu ücretin tespiti için baskı bilgilerini ve kolinin kaç kenarına baskı yapılmasını istediğinizi bildiriniz.

Koliye yapılacak baskı büyüklüğü örneği
Baskının koli ölçüsüne oranı
Elektronik atık biriktirme kolisi baskı örneği
Büyük ebat koliler için baskı boyutu

Baskılı koli ihtiyaçlarınız için sipariş miktarı, baskı çalışması ve yaptırmak istediğiniz ambalajın ölçülerini İletişim sayfamızda yer alan email adresimize bildirmeniz halinde tarafınıza teklif sunmak isteriz.