koli banner

E-TİCARET KUTULARI

1v1y marka baskılı e-ticaret kutusu
Marka baskılı e-ticaret kutusu

E-ticaret alanında yapılan yatırımlar artık normal satışları çoktan katladı. Sizlerde e-ticaret alanında işlerinizi yürütüyorsanız ve tekstil ürünleri, mutfak eşyası, elektronik, yedek parça, endüstri cihazları yani kısaca ne satıyorsanız satın size gerekli olan ilk ekipman kutu olacaktır. Satmış olduğunuz ürünün sizden çıkıp alıcıya gideceği aşamalarda deformasyona uğramaması için doğru kutu tercihi yapmalısınız.

logo baskılı internet satışı kutusu
Ürün kutusu
internet satışı kutusu kapanma modeli
Kapanma modeli
e-ticaret satışı için çanta tipi kutu
Çanta kutu

Ürünlerinizin kırılganlık, ağırlık durumuna ve boy ebatlarına göre özel koli ve kutu yaptırmalı, üstelik olmazsa olmazı olan üst kısımlarına markanızı yerleştirmelisiniz. Baskılı olarak yaptıracağınız bu koli ve kutular sizlere artı müşteri olarak dönüşüm sağlar. Bugün adrese teslim yaptığınız çoğu ürün, alıcısına ulaşana kadar birçok elden geçer ve her adımda yaptırmış olduğunuz bu baskılı ambalaj kutuları sayesinde kendiliğinden reklam oluşur. Bu şekilde bile günde onlarca kişiye ekstra ulaşmış olur ve potansiyel müşterinizi arttırma yolunda ilerleme sağlamış olursunuz.

internet üzerinden gönderi kutusu
Gönderi kutusu
çiçek siparişi göndermek için kutu
Çiçek kutusu
delikli beyaz fincan kutusu
Fincan kutusu
katalog dergi göndermek için kutu
Katalog kutusu
e-ticaret amaçlı kilitli kutu modeli
Kilitli kutu
e-ticaret kutusu baskı tasarım örneği
Baskı tasarımı

İnternet üzerinden daha çok gençlerin alacağı ürünleri satıyorsanız kutu ve kolilerinize daha dikkat etmeniz gerekir. Okul ortamında, iş ortamında elden ele dolaşacak olan kutuların üzerinde bulunan marka herkesçe görülecek ve firmanıza alıcı nazarında puan verilecektir. Albenisi olan, göze iyi hitap eden kutular hemen fark edilir ve akılda bir şekilde yer tutar. Yeni bir heyecanla e-ticaret sitesi kurup satış yapmayı hedefleyenler “Ben bu markayı bir yerden hatırlıyorum” dedirtmeyi başaracak bir ambalaja sahip olmak zorundalar.

Unutmayın ki ürünlerinizin sizden çıktığı gibi müşteriye gitmesi en önemli aşamadır. Bunun aksi durumları sizlere sorun olarak geri döner ve ürünlerinizi geri iade almak zorunda kalırsınız. İade almak yerine müşteriye gönderdiğiniz ambalajın işi bitince kutuyu odasına dekor olarak yerleştirmesini sağlayacak tasarımlar geliştirmeye ne dersiniz?