koli banner

ÜRÜNLER

Farklı ebatlarda e-ticaret kutuları
E-ticaret kutuları
Baskılı koli ürünü
Baskılı koli
Morhipho baskılı taşınabilir çanta kutu
Çanta kutu
Beyaz renkli fermuarlı mukavva kutu
Fermuarlı kutu
oluklu mukavva kraft koli
Kraft koli
atık şişe plastik kağıt kutuları
Atık kutuları
logo baskılı kargo kutusu
Kargo kutusu
desen baskılı ayakkabı kutusu
Ayakkabı kutusu
oluklu mukavva kapaklı kutu çeşitleri
Kapaklı kutular
Hazır Koli
Hazır Koli Çeşitleri
tekstil giyim kıyafet taşıma kutusu
Tekstil Kutusu
Desenli Kutu
Desenli Kutu
Taşıma Kolisi
Taşıma Kolisi
Kitap Kutusu
Kitap Kutusu
Arşiv Kolisi
Arşiv Kolisi
Klasör Kutusu
Klasör Kutusu
bir birine geçme kutu
Geçme Kutu
DVD Kutusu
DVD Kutusu
Çanta Koli
Çanta Koli
Beyaz Koli
Beyaz Koli
Dosya Kolisi
Dosya Kolisi


NEDEN OLUKLU MUKAVVA KOLİ?

Oluklu mukavva koli ile depolamak istediğiniz eşyalar koli içinde iken toz kapmaz, küflenmez, aşırı soğuktan ve nemden korunur. Karton kolilere yapacağınız etiketleme sayesinde içindeki ürünlerinizi diğer kolileri karıştırmadan rahatlıkla bulabilirsiniz, bu noktada karton koli dağınıklığı gideren bir ambalajdır.

Karton koliler insan sağlığı için tehlike arz etmez, çevre dostu olan koli ambalaj küresel ısınmanın zararlı etkilerinden çevreyi korur. Boş halde iken karton koli çok hafiftir, esnekliği ile rahatlıkla katlanabilir olan koli ambalaj dilediğiniz boyutlara getirilebilir.

Mukavva koli diğer pek çok ambalajla kıyaslandığında, kullanıcısına avantajlar kazandıran bir ambalajdır. Örnegin bir eşyayı balonlu naylonla sarmak ambalaj yapan kişi için zahmetlidir ve ambalajladığınız eşya istediğiniz hali kolayca almaz oysa ki koli ile ambalajlandığında görsel olarak daha düzgün ve şık, muhafaza olarak da daha güvenli bir şekilde taşınabilir hale gelecektir.

Karton koli deyip geçmeyin, birçok avantaja sahip bu ürün karşınıza kimi zaman yolda taşınan bir çanta, ev hayvanları için küçük bir barınak, film setinde ki bir dekor, takım elbiseler için bir gardrop, çocuklar için bir ev ödevi olarak karşınıza çikabilir. Belki size suan şaka gibi gelebilir yine de ifade etmek isteriz; küçük çocuklarınıza izleri çizilmis ve kenar şekilleri kesilmiş olan (katlanabilir) düz halde ki bir kartonu koli haline getirmesini hayal gücü gelişimi için uygulayabilirsiniz.

Çocuklarınızla beraber eğlenmek ve onları eğitmek için size bir öneri de daha bulunmak isteriz; A4 boyutlarındaki dıs yüzeyi beyaz olan bir mukavvaya çocuğunuzla beraber renkli kalemlerle bir resim çiziniz daha sonra çizdiğiniz bu mukavvayı makas ile puzzle parçalarına bölünüz. Çocuğunuzdan kesilen bu mukavva parçalarını birleştermesini isteyiniz...

Oluktaş Koli Ambalaj Sanayi olarak hedefimiz müşterilerimizin ihtiyacını karşılayan, uygun bir fiyata daha kaliteli koliler sunmak ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çabalamaktır.