koli banner

ÇİFT OLUKLU KOLİ

tssss b+c dalga çift oluklu koli örneği
TSSSS BC dalga çift oluklu koli

Özellikle orta boy veya büyük boy kolilere ihtiyaç duyuyorsanız, ihtiyacınız olan ürün grubu çift oluklu koliler olacaktır. Bu kolilerde hacim olarak daha büyük ürünler taşıyabilir ve orta ağırlıkta olan tüm ürün gruplarınıza ambalaj için tercih edebilirsiniz. Çift oluklu koli, tek oluklu kolilerden daha dayanıklıdır, kolayca deforme olmaz. Oluklu yapısının 2 kat olmasından ötürü çok uzak şehirlere dahi göndereceğiniz ürünleriniz en güvenli şekilde ve zarar görmeden ulaşmış olur.

tssst b+c dalga çift oluklu koli kalitesi
TSSST koli
ksssk dopel çift oluklu kalitesi
KSSSK kalitesi
ksssk full 140 gr bc dalga çift oluklu koli
KSSSK Full 140gr

Çift Oluklu Koli Dalga Tipleri

E+B dalga Mikrodopel koli olarak isimlendirilir dopel koliden biraz daha ince bir yapıdadır. Mikro (E) ve ince (B) dalga olukların birleşmesiyle meydana gelir.

B+C dalga Dopel koli olarak adlandırılır ve en çok talep edilen koli tipidir. İnce (B) ve iri (C) dalga olukların birleşimi sonucudur.


Çift Oluklu Koli Kaliteleri

BSSSB - Beyaz/Saman/Saman/Saman/Beyaz

BSSSK - Beyaz/Saman/Saman/Saman/Kraft

BSSST - Beyaz/Saman/Saman/Saman/Testliner

BSSSS - Beyaz/Saman/Saman/Saman/Saman

KSSSK - Kraft/Saman/Saman/Saman/Kraft

KSSST - Kraft/Saman/Saman/Saman/Testliner

TSSST - Tesliner/Saman/Saman/Saman/Testliner

TSSSS - Testliner/Saman/Saman/Saman/Saman

Dopel koli ile mikrodopel koli kalitesi arasındaki fark
Dopel - Mikrodopel
bssst bc dalga çift oluklu koli
BSSST BC koli
KSSSK BC 200 gr koli
KSSSK Full 200gr
kssst bc dalga çift oluklu koli
KSSST BC Koli
tssss bc dopel koli
TSSSS dopel koli
bssss kalitesinde be dalga mikrodopel koli
BSSSS Mikrodopel

Koli siparişine baskı veya yazı yazılabilir mi?

Sipariş aşamasında kolilerin üzerine logo, iletişim vb. bilgilerin yazılmasını isteyebilirsiniz. İsterseniz üst kısmına, yan kısımlarına ya da ön kısımlarına veya baskılarınızı tek bir alanda ya da birkaç alanda yapılmasını talep edebilirsiniz. Maksimum 3 renk ve Pantone kodlara bağlı renkleri klişe baskı olarak uygulayabiliyoruz.

Kolilerin kenar birleşimi ve kurulumu nasıl olacak?

Kolinin oluklu mukavva kenar birleşimini siparişiniz doğrultusunda zımbalı veya yapışkanlı olarak yapabiliyoruz. Yapışkan veya zımba teli kesinlikle açma yapmaz. Açık halde gelecek olan bu koliler yer tasarrufundan kar etmenizi sağlayacak ve kullanım sırasında hemen kurulum yaparak içine ürünlerinizi yerleştirebileceksiniz.

Sipariş kaç günde gelir ve nasıl teslim edilir?

Çift oluklu koli siparişleri baskısız (yazısız) olarak istenirse 3 iş günü, baskılı (yazılı) istenmesi halinde 5 iş günü içerisinde alıcının İstanbul adresine teslim edilir. Siparişlerin deponuzda uzun süre kalacağını düşünerek yıpranmaması amacıyla paletli ve streç ambalajı ile sarılmış bir şekilde nakliye kamyonları ile gönderiyoruz.

Koli siparişi vermek için istenen bilgiler nelerdir?

Dıştan dışa ölçülere ve kalitesine göre koli imalatı yapıyoruz. Boy, en, yükseklik ölçüleriyle beraber koli kalitesini ve sipariş miktarını bildirmeniz yeterlidir. Koli kalitesi hakkında bilgi sahibi değilseniz içine girecek ürünün ağırlığı ve kütle (kırılganlık) durumu hakkında bilgi vermeniz halinde kalitesini belirleyebiliriz.

Teklif başlığı altında bulunan iletişim formunu doldurarak ihtiyacınız olan çift oluklu kolilerin fiyatı hakkında firmamızdan bilgi edinebilirsiniz.