koli banner

TAŞIMA KOLİSİ

Taşıma kolisi çift oluklu kalitesinde
Taşıma Kolisi

Taşıma kolisi ofis, büro, ev, kargo taşımacılığında bir ürünün paketlenmesiyle biryerden diğer yere taşınması işleminde kullanılan koli çeşididir. Taşıma kolisinde temel gaye içindeki ürünün taşınma esnasında zarar görmemesidir. Taşıma kolisi çevreyi kirletmeden ve içindeki malzemeyi koruyan bir ambalaj çeşididir. Taşıma kolisi mini, küçük, orta ve büyük boylarda ebatlandırılır. Taşıma kolisi boş halde iken zemin oluşturabilen, dolu halde iken rahatlıkla tutulabilen uygun bir yapıya sahiptir. Boş koli satın almak isteyenler için ideal koliler aşağıdaki gibidir.

Taşıma Kolisi Ebatları

Mini boy 30x20x20 koli

Çok küçük ölçülere sahip eşyaların paketleme yapılmasında kullanılır. Örneğin ev taşımak için koli arayanların kişilerin mutfak eşyaları olan çatal, bıçak, bardak, tabak türü malzelerine uygun ölçüdür. TSSSS kalitesinde olup çift oluklu mukavva yapısına sahiptir. Koli kalınlığı dopel B+C dalga sınıfında olduğundan içine girecek eşyaları kaldırmaya yeterlidir. Satışını yapmış olduğumuz bu kolinin 1 paketinde 10 adet bulunmaktadır.

Küçük boy 40x30x30 koli

Küçük yapıda olup fazla hacim toplamayan eşyalarınızı bu ambalaj ile paketleyebilirsiniz. Boy kısmı 40, en kısmı 30 ve yükseklik kısmı 30 cm. olan bu koliye çeşitli kıyafet, küçük ev aletleri, ayakkabılar ve benzeri boyutlarda eşyaları koyabilirsiniz. Bu koli ebatı da çift oluklu mukavva yapısında olup TSSSS B+C dopel kalitesindedir. Hemen satın alabileceğiniz bu kolinin paketi 10 adetten oluşur.

Orta boy 60x40x40 koli

Orta boyutlu eşya ve ürünlerin ambalaj edilmesinde en çok kullanılan koli ölçüsüdür. Özellikle ofis taşıma işleminde bilgisayarı, çeşitli kırtasiye ürünlerini, evrakları, klasörleri 60x40x40 koli ile rahatlıkla paketleyebilirsiniz. Evden eve nakliye yapan firmalarının en çok tükettiği koli 60x40x40 ölçüsüdür. B+C dalgadan oluşur ve çift oluklu mukavvadan üretilir. TSSSS dopel kalitesi 20 kg. ağırlığı taşımaktadır. 1 paket ambalajında 10 adet koli bulunur, minimum satış miktarı 10 adettir.

Büyük boy 80x50x50 koli

Olduğundan büyük ebatları olan ve hacmi dolgun eşyalar için bu koliyi kullanabilirsiniz. Elektronik eşyalar, yorgan, yastık, çanta, sehpa türü ev eşyalarına uygun bir yapıdadır. TSSSS dopel koli kalitesinde olan bu kolinin taşıma kapasitesi 30 kilogramdır. 1 paketinde 5 adet koli bulur.

taşıma kolileri
Taşıma kolileri

Yukarıda belirtilen taşıma kolisi ebatları stoklarımızda hazır koli olarak bulunmaktadır, dilediğiniz zaman firmamızdan satın alabilirsiniz. Çok düşük miktardaki siparişlerin satışını firma adresimizden yapmaktayız. 50 adet ve üzeri siparişlerde teslimatı adresinize olacak şekilde fiyat isteyebilirsiniz. Ödemeler banka hesabına havale/eft veya elden nakit olarak tahsil edilmektedir.