koli banner

BASKILI KUTULAR

Baskılı kutular, tercih edilen ebatlara göre çok geniş bir alanda kullanılmakta ve özellikle üzerine yapılabilen logo, marka ve resim baskıları sebebi ile hemen ön plana çıkabilmektedir. Gıda, tekstil, otomotiv, ayakkabı, yapı malzemeleri, elektronik ürünlerine kadar her alanda tercih edilir.

Özel üretim yaptığınız ürünleri, tüketiciye ulaştırma aşamasında içindeki ürünün daha özel olduğunu gösterebilmek ve sonrasında da kullanılmasını sağlamak amacıyla baskılı kutuları tercih edebilirsiniz. Kendiliğinden kitlenen modeller olduğundan kolayca çözülmez ve kişi ürünlerini içine koyarak tekrar saklama şansına sahip olur.

baskısız yazısız oluklu mukavva kutu örneği
Baskısız kutu
baskılı yazılı oluklu mukavva kutu örneği
Baskılı Kutu

Özel üretim yaptığınız ürünleri, tüketiciye ulaştırma aşamasında içindeki ürünün daha özel olduğunu gösterebilmek ve sonrasında da kullanılmasını sağlamak amacıyla baskılı kutuları tercih edebilirsiniz. Kendiliğinden kitlenen modeller olduğundan kolayca çözülmez ve kişi ürünlerini içine koyarak tekrar saklama şansına sahip olur.

Unutmayınız ki siz ürünü ambalajıyla yani dekoruyla beraber gönderiyorsunuz, kullanışlı ve gözalıcı baskıları olan bir ambalaj sunarsanız müşteri de onu aklınıza bile gelmeyecek bir yerde dekor yapmak isteyecektir.

Bu dekorasyon sayesinde oluklu mukavva kutu üstüne yaptırdığınız baskılarla markanızı çok daha ön plana çıkarmış olacak ve reklamınız birçok yerde sergilenecektir. Bilhassa oluklu mukavva ürünü olan bu kutuların üzerine logo bastırmak firmanız için artı bir avantaj olacaktır. Hediyelik ürünler içinde tercih edilebilecek olan mukavva kutulara yaptıracağınız dekoratif baskı onu bir hediye paketine dönüştürecektir.

oluklu mukavva kutu üstüne baskı yapılması
Kutu baskısı
zemin baskılı siyah renkli mukavva kutu
Zemin baskısı
oluklu mukavva kutu kenarlarına baskı
Yan kenar baskı

HANGİ ÖLÇÜLERDE SİPARİŞ VERİLİYOR?

Boy*en*yükseklik hizasına bağlı olarak istediğiniz ebatlarda baskılı kutu siparişi yaptırabilirsiniz. Örneğin; 25*15*10 cm ölçüsünde 25 boyu, 15 eni, 10 yüksekliği ifade eder. Firmamızdan sürekli kullandığınız aynı ürün grupları için sabit ölçülerde düzenli olarak alım yapabilirsiniz.

KUTU ÜZERİNE YAPILACAK BASKIYI GÖREBİLİR MİYİM?

Yaptığımız çalışmalarda istediğiniz baskı dizgisini size email olarak gönderip onayınızı alıyor ve ardından siparişinizi üretime alarak kutuların sorunsuz olarak size ulaşmasını sağlıyoruz. Gönderdiğimiz baskı çalışması mukavva kutunun açık haline (bıçak izi üzerine) orantılı olarak hazırlanmış bir tasarımdır. Tasarım üzerinde yer alan dizgide, mukavvanın izlerinden kapatıldığında baskıların nerede olacağını göreceksiniz.

oluklu mukavva kutu baskı tasarımı
Baskı önizleme
oluklu mukavva kutu üzeri baskı çalışması
Baskı tasarımı

KUTULARIN KALINLIĞINI BELİRLEME

E dalga (mikro kutu) kalitesinde kalınlık 1 mm’dir ve tek oluklu mukavvadan üretilir.

B dalga (ince kutu) kalitesinde kalınlık 2 mm’dir ve tek oluklu mukavvadan üretilir.

C dalga (iri kutu) kalitesinde kalınlık 3 mm’dir ve tek oluklu mukavvadan üretilir.

BE dalga (mikrodopel kutu) çift oluklu mukavvadan üretilir, kalınlığı 5 mm’dir.

BC dalga (dopel kutu) çift oluklu mukavvadan üretilir, kalınlığı 6 mm’dir.

oluklu mukavva kutu kalınlık farkları
Kutu kalınlıkları
kutu üzeri dikkat kırılır ok bardak şemsiye işaretleri
Uyarı işaretleri
mikro mukavva kutu baskısı ön ve arka görünümü
Ön arka baskı

Bir noktadan kitlenebilen ya da tamamen açılabilen birçok farklı özellikte kutuların özel olarak imalatını yapmaktayız. Tercih ettiğiniz özellikleri bizlere bildirerek yaptırmak istediğiniz kutunun yönlendirmesini de sağlayabilirsiniz.