koli banner

TRİPLEKS KOLİ

Tripleks koli oluklu mukavva kalınlığı
Tripleks koli kalınlığı

Tripleks koliyi diğer kolilerden ayıran en önemli özelliği dayanıklılığıdır. En sert koli çeşidi olarak bilinen tripleks koliler 3 oluklu katmandan oluşur ve bu sebeple ham madde taşımasında kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir üründür. Sadece bu ürün gruplarında mı? Elbette hayır. Endüstri alanında sahip olduğunuz birçok ürünü de bu koliler ile taşıyabilirsiniz. Kullanım alanları daha çok plastik granül, toz madde, ağır metaller, civata, demir çelik ürünler, yedek parça, mermer ve benzeri ürünlerde olacaktır. Dolayısıyla ambalaj işinizde rahatlıkla tercih edebilir ve hiç gözünüz kalmadan ürünlerinizi koyarak sevkiyatını yapabilirsiniz.

üç oluklu mukavva koli
Üç oluklu koli
Triplex koli örnekleri
Tripleks koliler

Tripleks koli ihtiyaçlarınızı bizlere bildirerek en kısa zamanda hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem hızlı bir şekilde kolilerinize kavuşmuş olacak hem de alabileceğiniz en sağlam ve en dayanıklı kolilere bizim firmamızın farkı ile kavuşmuş olacaksınız. İmalatını yaptığınız ağır ürünlerinizi düşük kaliteye sahip koliler ile taşımayı düşünmeyiniz çünkü bu size maddi olarak daha büyük zararlar getirebilir. Aniden kolinin çökmesi ve yırtılma durumları bu gibi ağır ürünlerin taşınmasında çok fazla karşılaşılan bir durum olacaktır. Bu sebeple de triplex koli sizin bu alanda ilk tercihiniz olacaktır. Özellikle dayanıklılığı ile bilinen bu kolileri birden fazla kez dahi ve uzun süreli sevkiyatlarınızda bile kullanabilirsiniz.

Sizler için üretmiş olduğumuz triplex koli çeşitlerine, isterseniz aynı zamanda baskı yaptırmanız da olası bir durumdur. Taşınan ürünün çeşidini ya da isterseniz markanızı kolilerinizin üzerine bastırabilirsiniz. Bu hem bilinirliğinizi arttıracak hem de kurumsal kimliğinizi bir adım daha öne çıkarmış olacaksınız.

Ambalaj ve paketleme sevkiyat alanının en önemli parçasıdır. Gideceği yerlere sorunsuz gitmesi açısından, çok ağır ürünleriniz için mutlaka triplex kolileri tercih edin ve sıkıntıların daha başlamadan bitmesini sağlamış oluverin. Talebinize özel ambalaj için koli imalatı yapan firmamıza acil durumlarda dahi sipariş geçebilirsiniz. Aradığınız kaliteli ve sizi sıkıntıya sokmayacak sağlamlıkta koliler için firmamız ile iletişime geçiniz.